צימר יוקרתי
מקסים בחוסן צימר יוקרתי ומפואר מאוד לזוגות ומשפחות במושב חוסן בגליל המערבי כ 170 מטר של פינוק מושלם טיסה לצרפת - טל: 052-2421843
| | | | | |

טיסה לצרפת

 


טיסה לצרפת מדינת היין

חופשה בצרפת היא חופשה מיוחדת. לא משנה היכן בצרפת מטיילים או נופשים, טיסה לצרפת וחופשה בה היא תמיד חוויה לכל החושים. צרפת היא מדינה גדולה עם אזורים שונים המרכיבים אותה. רוב החופשות בצרפת הן חופשות בהן מטיילים רק באזור אחד של המדינה הגדולה הזו.

טיסה לצרפת מתחילה בהחלטה לאיזה אזור בצרפת המעוניינים לטוס, אחר כך כל שעליכם לעשות הוא להזמין טיסה ומלון, לקנות ביטוח נסיעותולעלות למטוס. רוב הטיסות מגיעות לעיר הבירה פריז ומשם יוצאים לטיולים ברחבי המדינה, או שנשארים בעיר האורות לחופשה קצרה בעיר.  טיסה למרסיי מאפשרת הגעה שירות אל דרום צרפת, וטיול גם באחת הערים המרתקות ביותר באירופה עם היסטוריה עשירה, וגם יציאה קרובה ונוחה לטיולים בחופי הים התיכון הצרפתיים ואפילו נסיעה לטיול בפרובנס.  בפרובנס ישנה תעשיית יין עשירה ביותר . טיול בפרובנס הינו טיול המערב גם את חוש הראייה שלא שבע מהמראות וגם את חוש הטעם המתרגל לאיכות חדשה.

טיסה לצרפת – בחירת היעד

בנוסף לפריז או למרסיי, ניתן לטוס אל מרכז המדינה אל העיר ליון. ליון היא העיר השלישית בגודלה בצרפת, היא ידועה בסמטאותיה הציוריות, כנסיות מרשימות, תעשיית משי המפורסמת בכל העולם וכמובן, מסעדות שהן הרבה יותר מבתי אוכל. ליון הינה גם יעד מצוין ליציאה לטיולים מצרפת הכפרית הסובבת אותה, עם אפשרות לטיולים בטירות עתיקות, ארמונות מפוארים ויציאה לטיולים על נהר הרון.  עמק הרון ידוע ביינותיו הטובים כבר משחר ההיסטוריה ואפשר לטעום בו את יין סירה המפורסם שלו עם טיול בין היקבים המפוזרים בו.

טיסה ישירה לבורדו היא גם אפשרות לאלו האוהבים יין והרוצים לטייל בבירת היין העולמית. בורדו נמצאת קרבו לאוקיאנוס האטלנטי והאזור בו היא ממוקמת הינו אזור המוקף בכרמים וביקבים המפורסמים בכל העולם. טיול בבורדו העיר הינו גם חוויה, מאחר והעיר היא בעלת קסם משלה, נופים מרהיבים ומאפשרת הצצה אל צרפת העתיקה גם במאה ה-21.

תכנון הטיול כולל הטיסה לצרפת

לאוהבי היין או לאלו המעוניינים בטיול עם טעם אחר כדאי לתכן בקפידה את מסלול הטיול מראש. טיול בעקבות יקבים עתיקים או חדשים ומסע בעקבות היינות הטובים בעולם אינו טיול המתאים לעונות האביב, הקיץ והסתיו. באזורים שונים בהם מיוצר היין, החורף אינו זמן שבו קל להתנייד בדרכים.

עוד מקום אליו קל להגיע בטיסה לצרפת הוא עמק הלואר. לעמק הלואר ברוב המקרים מגיעים מפריז, והטיול בו משלב ביקור גם בטירות עתיקות, ארמונות מרשימים והגנים הצמודים אליהם. יחד עם נופים בלתי נשכחים. בעמק הלואר כמעט כל פינה היא פינה מתאימה ליצירה של גלויה, וברחבי העמק גם פרוסים יקבים המתמחים בייני הסוביניון בלאן והפינו נואר.

גם בצפון ובמזרח צרפת ישנם אזורים אליהם ניתן להגיע בטיסה לצרפת או דרך פריז, או עם טיסת מעבר לאחת הערים הקטנות. חבל אלזאס ידוע ביינותיו האיכותיים ושווה ביקור פרטי משל עצמו.

 

 

 

 

 

טיסה לצרפת צימרים יוקרתיים
  

צימרים יוקרתיים - טיסה לצרפת קידום אתרים
כל הזכויות באתר זה שמורת חל איסור להעתיק מידע או כל דבר אחר ללא רשות בכתב
צימרים יוקרתיים
טיסה לצרפת